Jakie zbiorniki są dotowane z programu Rządowego "MojaWoda"?

Celem programu #Mojawoda jest ochrona zasobów wody poprzez zwiększenie retencji na terenie posesji przy budynkach jednorodzinnych oraz wykorzystywanie zgromadzonej wody opadowej i roztopowej

Ile wynosi dotacja?

Dotacja do 80% kosztów kwalifikowanych instalacji wchodzących w skład przedsięwzięcia i nie więcej niż 5 000,00 zł na jedno przedsięwzięcie.

Jaki zbioniki są dotowane?

Zbiornik naziemny czy podziemny - który system wybrać ?

System podziemny

System naziemny

System podziemny

System naziemny

Skorzystaj z gotowego rozwiązania dla Twojego domu.

Do pozyskiwania i późniejszego wykorzystywania deszczówki możemy nie potrzebujemy specjalistycznej, technicznej wiedzy i umiejętności. Możemy skorzystać z gotowych rozwiązań technicznych. Wystarczy wybrać jeden z dwóch typów systemu: naziemnego i podziemnego.

Deszczówka w domu

Deszczówka może być wykorzystywana nie tylko w ogrodzenie, ale i w domu. Podziemny System Ogrodowy JFC Polska umożliwia doprowadzenie wody opadowej do WC, pralki, zmywarki i innych sprzętów domowych. Deszczówka, która będzie wykorzystywana do domowych prac. To gotowy rozwiązanie techniczne, które sprawi, że Twoje gospodarstwo będzie jeszcze bardziej ekologiczne i jednocześnie pozwali zmniejszyć koszty utrzymania domostwa.

Pytanie, jak zbierać deszczówkę na działce zadają już nie tylko fani ekologicznych rozwiązań. Umiejętne gromadzona i przechowywana woda opadowa pozwala na zmniejszenie kosztów, jakie ponosimy za korzystanie z miejskich wodociągów. Deszczówka sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i w domu. I choć nie jest ona stale do dyspozycji jak woda pitna, to w naszej szerokości geograficznej ilość wody opadowej powinna być satysfakcjonująca. Systemy zbierania deszczówki można stosować w domach jedno- i wielorodzinnych, a także w budynkach użyteczności publicznej.

Ekologicznie i Oszczędnie.

Deszczówka w domu

Zagospodarowanie deszczówki to sposób zarówno na obniżenie domowych rachunków, jak i duży krok w stronę ochrony środowiska. Aby żyć oszczędnie i ekologicznie, deszczówkę nie wystarczy wykorzystywać tylko w ogrodzie, ale i w czasie prac gospodarskich w domu. Jej wykorzystania nie należy się obawiać – padająca deszczówka jest czysta i wolna od zarazków, dopiero kiedy spływa po dachu, ulega zanieczyszczeniu. Deszczówka pokryć może nawet 50% zużycia wody.

Zapytaj eksperta, jaki zbiornik wybrać:

Jarosław Zieliński, tel: 695421930, e-mail: jzielinski@jfcpolska.pl

Artur Rasiński, tel: 695260450, e-mail: arasinski@jfcpolska.pl