Doświadczenie i innowacja.

JFC jest firmą międzynarodową, produkującą wysokiej jakości innowacyjne produkty. Największą uwagę od zawsze kierujemy na sektor produktów rolniczych. Od 1987 roku spełniamy oczekiwania rolników po przez nasze innowatorskie produkty dla rolnictwa. Produkty JFC są używane w ponad 40 krajach na świecie, osiągając dominującą pozycję na rynku. Dzięki współpracy z rolnikami stale poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty, zaspokajając ich potrzeby i wymagania. JFC dostarcza produkty do takich sektorów jak rolnictwo, przemysł morski, przemysł sanitarny, gastronomiczny, hotelarstwo, budownictwo, drogownictwo i ochrona środowiska.

Technologia i jakość.

Inwestowanie w ludzi, badania, najnowsze technologie oraz ciągłe poprawianie jakości zapewniają JFC pozycję światowego lidera na rynku wyrobów z tworzyw sztucznych. Kontrola wyrobu na każdym etapie produkcji, od stworzenia pomysłu do gotowego produktu, daje JFC pewność, że tylko produkty spełniające wysokie standardy jakości trafiają na rynek. Nasze produkty wytwarzane są zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Dzięki temu nasi klienci są pewni, że produkty JFC są solidne, niezawodne i mają wysoką jakość wprowadzoną od samego początku. Nasze zaangażowanie w jakość i obsługę klienta dało nam osiągnąć dominującą pozycję na rynkach wielu krajów na świecie.

Ochrona środowiska.

Jako odpowiedzialna firma, JFC podejmuje wszelkie działania by być firmą przyjazną środowisku. Zgodnie z naszą filozofią ochrony środowiska, wszystkie oferowane przez nas produkty nadają się do odzysku i recyklingu. Zwracamy również szczególną uwagę na funkcjonalność naszych poideł aby zminimalizować straty wody.

Potrzebujecie Państwo pomocy przy realizacji Waszego projektu lub porady, jakie produkty wybrać? Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby realizacja była jak najmniej skomplikowana, a materiały zostały dobrane odpowiednio do potrzeb.

Potrzebujecie Państwo pomocy przy realizacji Waszego projektu lub porady, jakie produkty wybrać? Nasz zespół dołoży wszelkich starań, aby realizacja była jak najmniej skomplikowana, a materiały zostały dobrane odpowiednio do potrzeb.

Dlaczego warto wybrać produkty JFC ?

  • Mamy ponad 26-letnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości, funkcjonalnych i solidnych wyrobów dla rolnictwa.
  • Korzystamy z wiodących technologii, aby wytworzyć bardzo dobre i trwałe produkty, które są odporne na agresywne użytkowanie.
  • Wykonane z wysokiej jakości polietylenu i są odporne na warunki atmosferyczne i promienie UV.
  • Nasze produkty mają gładką powierzchnię, która redukuje przyleganie zanieczyszczeń oraz ułatwia czyszczenie.
  • Oferujemy szeroki zakres akcesoriów i części zamiennych.
  • Wszystkie nowe wyroby projektowane są po konsultacji ze specjalistami ds. rolnictwa i weterynarii, aby osiągnąć najwyższą funkcjonalność i zapewnić najwyższe bezpieczeństwo dla zwierząt.