Poznaj

JFCBlue®

Nowa jakość tankowania AdBlue®.

Kontener JFCBlue® ze zintegrowanym systemem dystrybucyjnym jest idealnym rozwiązaniem w zakresie magazynowania i dystrybucji AdBlue®. Kontenery gwarantują zachowanie czystości i jakości przechowywanego AdBlue®.

Poznaj

JFC Blue®

Nowa jakość tankowania AdBlue.

Kontener JFC Blue® ze zintegrowanym systemem dystrybucyjnym jest idealnym rozwiązaniem w zakresie magazynowania i dystrybucji AdBlue®. Kontenery gwarantują zachowanie czystości i jakości przechowywanego AdBlue®.

Wizualizacja marki

JFCBlue® to kontener, który można nie tylko idealnie dopasować do swoich potrzeb, ale i w pełni spersonalizować. Odpowiednio dobrany branding na ścianach i krawędziach kontenera umożliwia stworzenie indywidualnego wizerunku, czyniąc produkt niepowtarzalnym.

JFCBlue® zapewnia ciągłą promocję marki, a także wyróżnia produkt na tle innych, dostępnych na rynku urządzeń. Firma JFC Polska oferuje kompleksowe usługi związane z projektem i oznakowaniem kontenera JFCBlue®.

Wyjątkowy design

Indywidualny projekt i wykonanie grafik/kolorystyki zgodnie z brandingiem Twojej firmy.

W trosce o Środowisko

Wykorzystywanie AdBlue® w pojazdach niesie wymierne korzyści zarówno dla środowiska, dla zdrowia osób często korzystających z auta napędzanego dieslem, ale także dla finansów kierowcy.

  • Dostosowanie pojazdu do unijnych norm dotyczących emisji gazów wiele ułatwia, ale przede wszystkim dużą zaletą stosowania AdBlue® jest związana z tym ochrona środowiska, bo szkodliwe substancje wydobywające się z rury wydechowej pojazdu są neutralizowane i pojawiają się w powietrzu w postaci nieszkodliwej pary wodnej i lotnego azotu.
  • W niektórych miastach europejskich, w trosce o środowisko i zdrowie obywateli, wprowadzono ograniczenia i dodatkowe opłaty dla kierowców podróżujących samochodami napędzanymi za pomocą diesla. Stosowanie płynu AdBlue® zwalnia ich niejako z części opłat, pozwalając zaoszczędzić parę groszy.
  • Okazuje się, że samochody, które mają zamontowany zbiornik na AdBlue®, odnotowują zmniejszenie zużycia paliwa nawet o 5 %. Dodatkowo w ich przypadku rejestruje się rzadziej występujące awarie.

Najnowsze rozwiązania techniczne JFCBlue®

Optymalna temperatura

Kontener JFC Blue to ogrzewana, izolowana konstrukcja.

Łatwość i szybkość

System JFCBlue to łatwy i szybki sposób uzupełniania AdBlue.

Dopasowany do wysepek

Jego szerokość to jedyne 120 cm.

Pełna kontrola

Zdalny monitoring urządzenia, poziomu cieczy

Wygoda

Automatyczne koła zwijakowe do długich, 6m węży.

Przystępny

Dla obsługi w celu bieżącej eksploatacji urządzenia.

Możliwość instalacji dwóch
typów pistoletów.

Możliwość instalacji dwóch typów pistoletów.

FAQ

Najczęstsze pytania i odpowiedzi.

AdBlue® to płyn oczyszczający spaliny. Nie jest dodatkiem do paliwa, lecz płynem, który miesza się ze spalinami. AdBlue® nie ma niebieskiego koloru, jak mogłaby wskazywać na to nazwa. To bezbarwny i nietoksyczny płyn, w którego skład wchodzi mocznik (32,5%) oraz woda demineralizowana (67,5%). Stosowana w związku z zaostrzeniem norm emisji spalin technologia selektywnej redukcji katalitycznej polega na wtrysku AdBlue® bezpośrednio do katalizatora gazów spalinowych. AdBlue® nie jest dodatkiem do paliwa. W celu jego dozowania instalowane są w pojazdach oddzielne wlewy.

Niewielka ilość płynu AdBlue jest wtryskiwana do spalin w układzie wydechowym. Pod wpływem wysokiej temperatury i mocznika szkodliwe tlenki azotu zmieniają się w amoniak i dwutlenek węgla.

Spaliny trafiają następnie do układu selektywnej redukcji katalitycznej (SCR), w którym większość tlenków azotu zamienia się w nieszkodliwy azot i wodę. Podobną technologię stosuje się od lat w autobusach i samochodach ciężarowych

W trosce o bezpieczeństwo środowiska naturalnego Unia Europejska wprowadziła ograniczenia w zakresie emisji spalin przez pojazdy mechaniczne. Obowiązująca aktualnie (od roku 2014) norma EURO 6 rygorystycznie ograniczyła dopuszczalną emisję spalin, w tym emisję tlenku azotu z dotychczasowych 180 mg/km (EURO 5) do poziomu 80 mg/km. Dzięki zastosowaniu AdBlue® możliwe jest oczyszczenie spalin oraz redukcja tlenków azotu do poziomów wyznaczonych przez unijne przepisy.

Poznaj szczegóły techniczne

Nasi przedstawiciele udzielą wyczerpujących informacji.

Razem dbamy o środowisko.

Pobierz ulotkę online.

Razem dbamy o środowisko.

Uważa się, że wszystkie informacje podane w niniejszej publikacji są prawidłowe ale produkty sprzedawane przez naszą firmę podlegają ciągłemu ulepszeniu. Firma zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian bez powiadomienia o nich. Prawa autorskie zastrzeżone przez JFC.

*AdBlue® to zarejestrowany znak towarowy, należący do organizacji Verband der Automobilindustrie (VDA).

*AdBlue® to wodny roztwór mocznika o stężeniu 32,5% otrzymywanego z technicznie czystego mocznika (bez dodatku substancji obcych) i wody zdemineralizowanej.